قیمت تیرچه

قیمت تیرچه

تیرچه بخش بزرگی از هر ساخت و ساز است و یافتن کمترین قیمت تیرچه تاثیر زیادی در هزینه یک ساخت و ساز دارد.

قیمت ‌تیرچه متغیر بوده و شما می توانید برای مطلع شدن از آخرین قیمت ها با شماره 09124213951 و یا 09124653951 تماس حاصل فرمایید.

تیرچه انواع مختلفی داشته و معمولاً در کشورمان از تیرچه ها و خرپا ها استفاده می شود.

هزینه تیرچه

مواد تشکیل دهنده تیرچه

تیرچه از موادی همچون میلگرد ، سیمان ، شن و ماسه تشکیل می شود که با ترفندهای مهندسی می توان استحکام آن را کم و زیاد کرد .

در گذشته تیرچه ها ضخیم تر بودند و بطبع مواد تشکیل دهنده بیشتری برای ساخت آن ها لازم بود اما امروز ضخامت تیرچه‌ها کاهش یافته البته این کم شدن ضخامت تیرچه صرفاً برای کم کردن قیمت ‌آن نیست بلکه برای کاهش وزن سازه نیز موثر است.

قیمت تیرچه گلزنی

روش محاسبه قیمت تیرچه

قیمت در بازار ایران بر حسب متر مربع تعیین می شود.

البته هر چند گاهی بر اساس متر نیز خریداری صورت می‌گیرد اما باید بدانید که هیچ گاه تیرچه بر اساس وزن خریداری نمی‌شود زیرا اگر فروش بر اساس وزن انجام شود امکان تقلب بیشتر شده و از متریال سنگین تر مانند فولاد برای افزایش هزینه تیرچه استفاده می‌شود همچنین هیچ مهندسی نمی‌داند که وزن یک تکه از تیرچه چه مقدار است.

قیمت تیرچه گلزنی

موارد موثر در قیمت آنلاین تیرچه

همان طور که گفته شد تیرچه متشکل از سیمان ،میلگرد ،شن و ماسه است که توسط نیروی کار و دستگاه های مخصوص ساخته می‌شود پس بطبع قیمت ‌آن تحت تاثیر قیمت مواد تشکیل دهنده آن و اجرت نیروی کار و هزینه کارگاه است.

این هزینه ها تاثیر زیادی در هزینه های کارفرما دارد و وظیفه هر کارفرما از که برای به دنبال ارزان ترین‌ قیمت باشد.

تعرفه تیرچه

روش ارسال تیرچه

شرکت تیرچه گلزنی این آمادگی را دارد که تیرچه را در حجم بالا تولید کرده و آن را به سراسر ایران ارسال نماید ،هزینه ارسال بر عهده مشتری می باشد.

برای اطلاع از آخرین قیمت آنلاین تیرچه و سفارش آن با ما تماس حاصل فرمایید.

مطلب مرتبط : تیرچه بلوک

گروه عمرانی فیدارپایا