پیمانکاری تهران

[av_textblock size=” font_color=’custom’ color=’#0f0f0f’ av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” admin_preview_bg=”]

 پیمانکاری تهران

واژه پیمانکاری تهران و یا سایر شهرها برای خیلی از شما آشناست و حتی بعضی از افراد روزانه چندین بار با این وازه و پیمانکاران در ارتباط هستند. با واژه پیمانکار در پروژه های ساختمانی برخورد می کنیم. پروژه های ساخت و ساز توسط گروهی از مهندسان در حال اجرا هستند.

به صورت کلی اگر بخواهیم پیمانکار را تعریف کنیم یک شخص حقیقی یا حقوقی عملیات ساخت و ساز را برنامه ریزی و اجرا می کند. اگر این عملیات در حیطه ساختمان باشد به آن پیمانکاری ساختمان می گویند.

لازم به ذکر است که پیمانکاری ساختمان به صورت تخصصی کار می کنند یک شرکت تخصص در زمینه های عمرانی و یک شرکت پروژه های ساخت و ساز مسکونی را انجام می دهد.

عملیات پیمانکاری ساختمان از تهیه مصالح اولیه تا حمل و نقل و خش های مختلف ساخت تا اجرای کامل پروزه را شامل می شود و در یک قرارداد معتبر و رسمی این عملیات را بر عهده می گیرد.

شرکت های ساختمانی معروف ایرانی

یک شرکت پیمانکاری ساختمانی برای اینکه بتواند برند شود باید طبق مفاد قرارداد پروژه را پیش ببرد. حس مسئولیت پذیری و برنامه ریزی دقیق مالی باتوجه به بودجه مالی کارفرما یک شرکت پیمانکاری ساختمان در تهران و یا شهرهای دیگر را برند می کند.

تمام انتظار یک کارفرما از پیمانار ساختمانی اجرای تمامی مفاد قرارداد در زمان مشخص شده است.

شرکت های ساختمانی معروف ایرانی دارای تیم متخصص شامل مهندسان و تجهیزات مرتبط هستند. گروهی تخصص در خرید مصالح یک گروه متخصص در تهیه ماشین آلات ساختمانی و تجهیزات مورد نیاز.

پایبند بودن به قرارداد در یک شرکت پیمانکاری از نکات مهم است.

شرکت های پیمانکاری ساختمان چه وظایفی بر عهد ه دارند؟

قرردادهای پیمانکاری ساختمان ه صورت کلی وظایفی را بر عهده دارند مهمترین وظایف شرکت های پیمانکاری ساختمان عبارت است از :

1-  برنامه ریزی دقیق برای پیش بردن پروزه ساخت و ساز و این برنامه را باید به کارفما ارائه دهند.

2- برنامه ریزی برا استخدام مهندسان و کارکنان و تعیین یک جدول زمانی برای هر مرحله که شامل همه ی فعالیت های لازم از ابتدا تا کامل شدن پرژه را در بر گیرد.

3- پایبندی به تمامی نقشه های فنی و اجرایی در کلیه مراحل اجرایی ساختمان

4- در صورت وجود مشکل در نقشه های اجرایی باید با مشاور و یا کارفرما مطرح کند.

5- یک پیمانکار باید قوانین مربوط به ساخت و ساز را بداند و توجه داشته باشد با توجه به مان و زمان امکان دارد قوانین تغییر کند.

6-  قانومند بودن مراحل ساخت و ساز

7- پیمانکار باید نظاارت مستقیم بر پروژه داشته باشد و شاهد پیشرفت پروژه و تغییر آن باشد و در صورت لزوم تغییرات را اعمال کند.
8-  پیمانکار موظف است مقررات ایمنی را رعایت کند و در برابر هر حادثه ای مسئول است.

9- تمامی مواردی که به حفظ امنیت کارگاه و تهیه وسایل خدماتی و حفاظت کارگران مربوط می باشد به عهده پیمانکار است.

شماره موبایل پیمانکاری ساختمان

برای انجام پروژه های پیمانکاری ساختمانی می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمائید.

09122859999

09122869999

22860191 – 021 خط ویژه

شرکت پیمانکاری عمرانی

برخی از موضوع فهالیت های شرکت پیمانکاری عمرانی عبارت است از:

اجرای کلیه عملیات راه سازی اعم از راه های اصلی و فرعی، بزرگراهها، آزادراهها، راههای ریلی، باند فرودگاه، سیستم های انتقال هوایی پایدار، تونل ها و پل ها راه های زیرزمینی و تجهیزو نگه داری فنی سیتم های حمل و نقل، تهیه و تولید و تعمیر تجهیزات راه داری و اجرای عملیات آسفالت و شن و ماسه و راه اندازی خطوط تولید و کارخانجات تولید آسفالت و شن و ماسه

فعالیت در زمینه ساخت و احداث شهرکهای مسکونی، تجاری و اداری

سازه ها از قبیل پارکینگ و آلاچیق و اجرای طرح های صنعتی و تاسیسات شهری

نقشه برداری انبوه سازی بهینه سازی و بازسازی بافتهای فرسوده شهری و غیرشهری

انجام کلیه امور تاسیساتی اعم از الکتریال و مکانیکال

اخذ وام و اعتبارات ارزی به صورت ریالی

انواع پیمانکاری تهران و سایر شهرها

پیمانکاری درصدی

در پیمانکاری درصدی یا مدیریت پیمان اجرای صفر تا صد پروزه بر عهده پیمانکار است ولی دستمزد پیمانکار براساس درصدی از هزینه های ساخت مصالح و دستمزدها صورت می گیرد. ولی قبل از هزینه های صورت گرفته در پروژه باید توافق طرفین جلب شود.

در این نوع قرارداد پیمانکاری تهران و سایر شهرها سود و مزایا برای هر دو طرف خواهد بود و در درجه اول کارفرما هیچ هزینه اضافی به پیمانکار پرداخت نمی‌کند و فقط هزینه نیروی انسانی و ماشینی و هزینه مصالح را پرداخت می‌کند آن هم با پیش فاکتورهای تایید شده از طرف کارفرما.

با توجه به اینکه مدیریت هزینه ها با کارفما خواهد بود کلیه هزینه های کاهش می یابد. شرکت پیمانکاری ساختمانی تنها برای تخصص  در مدیریت نیروهای کارامد درصدی را از کله هزینه ها دریافت می کند.
پیمانکاری ساختمانی با مصالح

در این نوع قرارداد کلیه عملیات ساختمانی عبارت از بناس ساختمان ، تاسیسات برقی، تاسیسات سرمایشی و گرمایشی، تاسیسات مکانیکی، محوطه سازی ، حصارکشی، راه اندازی و تحویل بخش های مربوط به تاسیسات و تمامی مصالح مورد نیاز اتوجه به قرارداد درمدت مشخص شده توسط پیمانکار تامین می گردد.

قرارداد پیمانکاری ساختمان بدون مصالح

در این نوع قرارداد مشخصات فنی پروژه بر مبنای نقشه ها و دستورالعمل های صادره از سوی کارفرما پروزه خواهد بود، وظیفه اخذ کنترل و تایید کیفیت مصالح و پیشرفت فیزیکی آن مطابق با برنامه زمانبندی شده برعهده پیمانکارتهران و یا سایر شهرهاست است.

پیمانکاری ساختمانی مقطوع

این نوع قرارداد پیمانکاری یا بدین صورت است که در مقابل دریافت مبلغی کلیه عملیات پروژه به پایان برسد و یا پیمانکار توافق می کند که برای هر قسمت از عملیاتی که انجام می دهد مبلغی معین را دریافت کند.

قرارداد پیمانکاری ساختمان دستمزدی

این نوع از قرارداد پیمانکاری بدین صورت است که تهیه مصالح مورد نیاز اجرای پروژه به عهده کارفرما است و اجرای عملیات به عهده شرکت پیمانکاری است و پیمانکار فقط دستمزد دریافت می کند. تهیه ابزارآلات و وسایل برعهده شرکت پیمانکار است.

ازمزیت این نوع قرارداد این است کارفرما مصالح را با توجه به بودجه و سلیقه خود انتخاب می کند و هر موقع به مشکل مالی برخورد کرد می تواند کار را تعطیل کند.

قرارداد پیمانکاری ساختمان امانی

در این نوع قرارداد که بیشتر در پروژه های کوچک کاربرد دارد تهیه مصالح، نیروی انسانی و حتی ابزار آلات و وسایل به عهده کارفرما است و پیمانکار تنها نظارت بر اجرا دارد.

سایت شرکت پیمانکاری معتبر

یک شرکت پیمانکاری معتبر برای معرفی خدمات خود می تواند سایت داشته باشد شرکت پیمانکاری فیدارپایا آماده همکاری با شماست.

برای دریافت اطلاعات شماره های زیر تماس حاصل فرمائید.

09122859999

09122869999

22860191 – 021 خط ویژه

[/av_textblock] [av_hr class=’default’ height=’50’ shadow=’no-shadow’ position=’center’ custom_border=’av-border-thin’ custom_width=’50px’ custom_border_color=” custom_margin_top=’30px’ custom_margin_bottom=’30px’ icon_select=’yes’ custom_icon_color=” icon=’ue808′ av-desktop-hide=” av-medium-hide=” av-small-hide=” av-mini-hide=”] [av_gallery ids=’1419,1420′ style=’thumbnails’ preview_size=’portfolio’ crop_big_preview_thumbnail=’avia-gallery-big-crop-thumb’ thumb_size=’portfolio’ columns=’5′ imagelink=’lightbox’ lazyload=’deactivate_avia_lazyload’ admin_preview_bg=”]